Preloader image

Zakelijke telefonieoplossingen voor het MKB.

Lage kosten, contractvrij & sublieme service

|

We helpen u op een persoonlijke manier met een op maat gemaakte oplossing.

Onze oplossingen
Telefonieportal

Login

yourhostedVoIP

Inloggen
Helpdesk

Onze samenwerking met Conniption gaat perfect. De telefoon wordt altijd opgenomen!

Collin Hoondert | Kuub Makelaars

Eerlijk, duidelijk telecom-advies en goede bereikbaarheid van contactpersonen!

Andrea Dekker | Camping Linda

Wij werken nu bijna 2 jaar met VoIP telefonie en zien Conniption als een echte partner.

Dirk Huisman | NKOI

Oplossingen

Uw telefonie, onze oplossingen

Vaste telefonie

VoIP heeft grote financiële en functionele voordelen ten opzichte van traditionele telefonie. Ideaal voor bedrijven die kiezen voor veel mogelijkheden en willen besparen.

Mobiele telefonie

Regel ook uw mobiele telefoon abonnementen via ons. Wij vergelijken meerdere mobiele providers en halen voor u het beste en scherpste aanbod uit de markt.

Vast op mobiel

Alle voordelen van vaste telefonie gecombineerd met de flexibiliteit van mobiele telefonie? Voor één vast bedrag per medewerker bent u optimaal bereikbaar.

Team

Ons team met klantgerichte professionals!

Team Image

Anita Kole

anita@conniption.nl
Team Image

Bob van den Bergh

bob@conniption.nl
Neem contact op met Bob
Team Image

Ernst-Jan Scherrenburg

ernstjan@conniption.nl
Neem contact op met Ernst-Jan
Team Image

Ron Blok

ron@conniption.nl
Team Image

Jim Visscher

jim@conniption.nl
Neem contact op met Jim
Team Image

Pieter Blok

pieter@conniption.nl
Neem contact op met Pieter Blok
Team Image

Mark Minnaard

mark@conniption.nl
Team Image

Wilbert

wilbert@conniption.nl
Neem contact op met Wilbert
Team Image

Kees

kees@conniption.nl
Neem contact op met Kees